Bądź na bierząco

niedziela, 5 maja 2019

Co to da, pytam...

Na portalu YT można znaleźć wszystko, od totalnego zidiocenia po korepetycje z przedmiotów ścisłych. Od kanałów o nauce gry na instrumentach po poradniki dla majsterkowiczów. Dlatego w porównaniu z telewizją publiczną oraz stacjami komercyjnymi jest to jedyna sensowna alternatywa. 

Wiadomo też, że taki portal jest idealnym kanałem do sprzedawania różnych idei i ideologii...
Mamy więc mnóstwo kanałów "telewizji internetowych" serwujących nam różne historyczne i polityczne rewelacje. A każda z nich głosi iż ma najpewniejsze informacje wprost z "pierwszej ręki" zapodawane a jakże przez najbardziej kompetentnych "fachowców.


I tutaj przyznam szczerze - nie będę wyważał otwartych drzwi - podrzucę tylko kilka ciekawych materiałów znalezionych na YT:
Obrastający "w piórka" - o tym na końcu - coraz śmielej sobie poczynający Radosław Patlewicz popełnił kilka moim zdaniem ciekawych demaskatorskich filmików:

Na przykład "hrabiego" Potockiego...
 Część 2
 Część 3
Część 4

A tutaj na "deser" informacja na temat "szlacheckiego" pochodzenia pana hrabiego:

Kończąc wspomnę o panu Patlewiczu. Cenię go za chęć dociekania prawdy, wynajdywania udokumentowanych faktów, ale nie podoba mi się coraz częstsze wstawianie własnych złośliwostek pod adresem opisywanych osób. Jedynym usprawiedliwieniem takich poczynań jest fakt iż adwersarze pana Patlewicza również nie przebierają w środkach plując na jego demaskatorską działalność.
cdn...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza